Pepsi змінює своє лого

Пепсі оновлює логотип напою напередодні свого 125-річчя, при цьому зберігаючи класичний елемент дизайну.

Новий логотип замінює версію, розроблену у 2008 році. Головна мета оновлення логотипу полягала у наданні йому “енергії, упевненості та сміливості”, повідомив газеті USA TODAY головний дизайнер PepsiCo Мауро Порчіні.

Компанія PepsiCo почне використовувати новий логотип у США та Канаді на “електрично” синіх і чорних банках з осені. В інших країнах новий логотип буде запроваджено з 2024 року.

Компанія почала переглядати свій брендінг протягом останніх кількох років. Фокус-групи віддали перевагу попереднім логотипам з написом “Pepsi” всередині глобуса, заявив головний маркетинговий офіцер Pepsi Тодд Каплан.

Дослідження споживачів показали перевагу за логотипами Pepsi з 70-х та 80-х років. “Таким чином, ми зрозуміли, що існує неявний зв’язок, який ми не враховували сьогодні”, – зазначив Каплан. “Виклик полягав у тому, як ми можемо взяти щось зі своєї спадщини та минулого та проектувати його у сьогодення та майбутнє?”

Хочу вам нагади як PepsiCo змінювала свій лого протягом років:

pepsi
Схожі Новини
TikTok

Третя відстрочка заборони TikTok: Трамп продовжує дедлайн ще на 90 днів

Президент США Дональд Трамп вдруге продовжив термін для ByteDance — власника TikTok — ще на 90 днів. Це черговий відтермінування зобов’язання від’єднати TikTok від китайської компанії або зіткнутися з американською забороною.
Детальніше
Tinder

Tinder запускає функцію подвійних побачень для знайомств у парах

Tinder презентував нову можливість — подвійне побачення, яка дозволяє користувачам разом із другом знайомитися з іншими парами. Ця функція вже доступна в США, а глобальний запуск очікується в липні 2025 року.
Детальніше
Володимир Зеленський і Олена Зеленська

Китайські читачі переплутали книгу, придбану Зеленським, із фантастичним романом Boy’s Love-жанру

Під час відвідин Книжкового Арсеналу в Києві президент України Володимир Зеленський придбав книгу «Убити тирана». Цей факт привернув увагу китайських користувачів соціальних мереж, які помилково ідентифікували її з однойменним китайським романом жанру BL (boy's love). Ця плутанина спричинила хвилю коментарів з підтримкою України та використанням ЛГБТ-символіки.
Детальніше