Nvidia створила ШІ для генерації GIF

Тепер, коли ChatGPT та Midjourney стали майже мейнстрімом, наступною великою гонкою штучного інтелекту стають генератори відео з тексту. Nvidia нещодавно продемонструвала деякі технології, які можуть вивести ваші GIFки на новий рівень.

Моделі латентного розсіювання (або LDM) – це тип штучного інтелекту, який може генерувати відео без потреби в величезній обчислювальній потужності. Nvidia стверджує, що її технологія робить це додаючи “тимчасовий вимір до моделі латентного розсіювання в просторі”.

Іншими словами, генеративний штучний інтелект може заставляти нерухомі зображення рухатися реалістично та масштабувати їх за допомогою технік суперроздільності. Він може створювати короткі відео тривалістю 4,7 секунди з роздільною здатністю 1280×2048 або довші відео з нижчою роздільною здатністю 512×1024.

Звичайно, в технології є великі перспективи, такі як автоматична екранізація фільмів, але на цьому етапі конвертація тексту у GIF здається найбільш “робочім” варіантом використання.

Прості підказки, такі як “штурмовик пилососить на пляжі” та “плюшеве ведмежа грає на електрогітарі, висока чіткість, 4K”, дають досить хороші результати, хоча інколи при роботі з ШІ виникають артефакти та морфінг.

Схожі Новини
Тести пристроїв Apple

Сіль, пісок і падіння: як Apple перевіряє довговічність своїх пристроїв

Цього року Apple запросила відвідувачів WWDC 2025 до лабораторії тестування витривалості, де інженери перевіряють iPhone, AirPods та інші гаджети на міцність, водостійкість, стійкість до вібрацій і екстремальних умов.
Детальніше
Bitcoin

Рекорд у світі Bitcoin: $8,6 млрд переміщено з давніх гаманців 2011 року

Криптовалютна спільнота затамувала подих: інвестор із "сатоші-ери" — початку епохи Bitcoin — перемістив 80 000 BTC, придбаних ще у 2011 році менш ніж за $210 000. Загальна вартість трансакції на момент переказу склала понад $8,6 млрд, що стало найбільшою в історії Bitcoin одноразовою передачею.
Детальніше
Mozzila Firefox

Firefox атакують шахрайські криптогаманці: понад 40 фейкових розширень у офіційному каталозі

Платформа Mozilla Firefox, яка довгий час залишалася альтернативою браузерам Google Chrome та Safari, наразі зазнає атаки: десятки фальшивих криптогаманців потрапили до офіційного каталогу розширень Firefox. Загрозу підтвердили дослідники з компанії Koi Security.
Детальніше