Суд Чорногорії залишить засновника Terra під арештом

До Квон

До Квон, відомий як засновник стейблкоіна Terra, через якого в крипто індустрії стався крах на 40 мільярдів доларів, не зможе отримати свободу за декілька сотень тисяч доларів.

Суд в Чорногорії в середу відмінив раніше укладену угоду про випуск Квона на волю під заставу. Це означає, що він буде змушений залишитися під вартою, очікуючи розгляду судом звинувачень у спробі уникнути правосуддя за допомогою підроблених паспортів.

На минулому тижні державні прокурори подали апеляцію на рішення суду надати заставу. Раніше цього місяця Квону та його співвітчизнику, колишньому фінансовому директору Terra Хану Чон-джуну, було надано обмежене випуск під заставу в 430 500 доларів. За умовами передбачених слухань щодо застави, обоє були обмежені в проживанні в апартаментах дівчини їх адвоката. Поліція мала забезпечити дотримання правил.

Але всього через тиждень після того, як прокурори подали апеляцію, Bloomberg повідомив, що верховний суд столиці Чорногорії Подгориці відмінив рішення основного суду і відмовив Квону та Чон-джуну у випуску під заставу.

Чорногорська поліція заарештувала керівників Terraform Labs у березні за спробу покинути країну за допомогою підроблених паспортів Бельгії та Коста-Рики. Залишається відкритим питання, чи передасть Чорногорія Квона та його товаришів в Південну Корею або США після завершення судового процесу. Обидві країни намагаються добитися екстрадиції провалившогося засновника криптовалюти через серйозні звинувачення у шахрайстві.

Схожі Новини
Instagram reels

Instagram додає нові функції для Reels на тлі можливого блокування TikTok у США

Instagram представив дві нові функції для Reels, які полегшують соціальну взаємодію та підвищують залучення користувачів. Ці зміни з'являються напередодні можливого блокування TikTok у США.
Детальніше
Apple AI

Apple тимчасово призупинила функцію AI-сповіщень через «галюцинації»

Apple тимчасово вимкнула функцію AI Notification Summaries у своєму останньому оновленні iOS 18.3. Це сталося через численні скарги користувачів на те, що Apple Intelligence генерує «галюцинації» — недостовірну інформацію в коротких новинних сповіщеннях.
Детальніше