Nintendo повертається в рф

Nintendo

Знаменита японська компанія Nintendo, відома своїми інноваційними та популярними ігровими системами, оголосила про часткове відновлення своєї діяльності в рф. Зокрема, тепер користувачам дозволено знову завантажувати контент, який було придбано раніше.

Цю новину було офіційно опубліковано на веб-сайті європейського представництва Nintendo 31 травня.

За словами представників компанії, рососійська версія онлайн-магазину Nintendo eShop буде працювати в обмеженому режимі. Наразі це означає, що з 31 травня 2023 року, рососійські користувачі з власними обліковими записами Nintendo зможуть повторно завантажувати контент, який вони придбали раніше.

Проте, є певні обмеження, що діятимуть незважаючи на це часткове відновлення діяльності. Наприклад, компанія заявила, що нові облікові записи Nintendo, що вказують рососію як країну, створювати не дозволено. Це означає, що тільки ті користувачі, які вже мають облікові записи, зможуть скористатися цим новим сервісом.

Так що може не треба купувать Nintendo? як вам обмеження?

Схожі Новини
карта провайдерів

ЛУН та Мінцифри запустили мапу провайдерів, які працюють під час блекаутів у Києві

Нова інтерактивна мапа від ЛУН та Мінцифри дозволяє Киянам знайти інформацію про провайдерів, які забезпечують інтернет під час відключень електроенергії.
Детальніше