Apple зіткнулася з боротьбою за торгову марку «Vision Pro» Китаї

Китайська компанія Huawei зареєструвала торгову марку “Vision Pro” за чотири роки до анонсу Apple Vision Pro. Але це не перший раз, коли Apple стикається з проблемами в назвах своїх продуктів.

Apple вже давно відмовилася від префікса “i” у назвах нових пристроїв, але Apple TV було спочатку анонсовано як iTV. Проте британський телеканал ITV виступив проти такої назви.

Назва iPad спочатку належала Fujitsu, а “iOS” був торговою маркою Cisco, як і “iPhone”.

Запис “Vision Pro” в Китайській мережі торгових марок, поданий Huawei 16 травня 2019 року.

Наразі цей запис надає компанії ексклюзивні права на назву з 28 листопада 2021 року до 27 листопада 2031 року. Затверджене подання вказує, що назва буде використовуватися для продуктів, що включають пристрої віртуальної реальності.

В даний час у Huawei є лінії продуктів, які включають розумні гарнітури Vision Glass та серію пристроїв Huawei Vision Smart Screen. На даний момент у неї немає продукту Vision Pro.

Теоретично, Apple може бути змушена змінити назву пристрою для його продажу в Китаї. Або ж вона просто не буде продавати пристрій в цьому регіоні – Apple вже заявила, що спочатку запустить Apple Vision Pro тільки в США.

Але найімовірніше, Apple продовжить використовувати цю назву і в певний момент досягне домовленості з Huawei. Так ставалося з усіма подібними випадками, за винятком ITV – який дійсно не міг втратити назву, яку використовує з 1955 року.

Схожі Новини
карта провайдерів

ЛУН та Мінцифри запустили мапу провайдерів, які працюють під час блекаутів у Києві

Нова інтерактивна мапа від ЛУН та Мінцифри дозволяє Киянам знайти інформацію про провайдерів, які забезпечують інтернет під час відключень електроенергії.
Детальніше