Apple Vision Pro посприяв росту акцій компанії

apple

Анонс Apple Vision Pro сприяв досягненню рекордного показника ціни акцій Apple. Інвестиції допомогли ціні акцій Apple перевищити попередній максимум, встановлений у 2022 році, коли компанія перетнула позначку капіталізації в $3 трильйона. Apple оновила декілька моделей Mac і анонсувала звичайні оновлення операційної системи під час WWDC тиждень тому, але головна увага прикута до Apple Vision Pro та майбутнього просторових обчислень.

Згідно з доповіддю CNBC, акції Apple закрилися на позначці $183.79 за акцію у понеділок – це новий рекорд. Ціна акцій зросла на 1,5% протягом торгового дня.

За ціною в $183.79 за акцію, капіталізація Apple становить $2.89 трильйона. Очікується, що компанія знову перетне позначку $3 трильйона у 2023 році, ймовірно, через позицію Apple, яка готова “прорватися” там, де інші гарнітури не змогли.

Apple Vision Pro – це пристрій доповненої реальності, який може переключатися в режим віртуальної реальності за потреби. Цей пристрій відрізняється від гарнітур конкурентів своїм фокусом на роботу в фізичному просторі користувача.

Apple ще не розкрила всю інформацію про нову гарнітуру, тому до її випуску у 2024 році нас чекає ще багато цікавого. Ціна Apple Vision Pro починається з $3,499.

Схожі Новини
карта провайдерів

ЛУН та Мінцифри запустили мапу провайдерів, які працюють під час блекаутів у Києві

Нова інтерактивна мапа від ЛУН та Мінцифри дозволяє Киянам знайти інформацію про провайдерів, які забезпечують інтернет під час відключень електроенергії.
Детальніше