ЄС може вимагати від Google продати частину рекламного бізнесу

google

Антимонопольні органи Європейського Союзу можуть вказати Google Alphabet Inc продати частину свого бізнесу, що зосереджений на рекламних технологіях, інформує Reuters, посилаючись на власне джерело. Відповідна скарга на компанію може бути подана вже найближчим часом, а саме 14 червня.

Згідно інформації, наданої джерелом, головний орган ЄС з питань антимонопольного нагляду може подати офіційну скаргу на Google уже в середу, 14 червня. Це стане подальшим кроком у посиленні зусиль щодо зменшення домінування цього технологічного гіганта в області цифрової реклами.

Ще у 2022 році комісія почала розслідування щодо всепроникного присутності Google на майже всіх рівнях ланцюга постачання медійної онлайн-реклами, виразивши стурбованість через домінуюче становище компанії.

Відповідно до даних дослідницької компанії Insider Intelligence, Google є найбільшою домінуючою цифровою рекламною платформою в світі, з часткою ринку 28% у світовому доході від реклами.

The Wall Street Journal, цитуючи джерела, повідомляє, що в рамках цього дослідження посадовці ЄС розглядають можливість наказу Google продати деякі частини свого рекламного бізнесу.

Очікується, що справа ЄС буде схожою на скаргу Міністерства юстиції США від січня, в якій Google звинувачують у зловживанні монопольним становищем у галузі рекламних технологій, завдаючи шкоди веб-видавцям та рекламодавцям. У цьому позові міститься прохання федерального суду США припинити придбання Google в області рекламних технологій.

Схожі Новини
Instagram

Instagram дозволив слухати пісні зі Spotify прямо у сторіз

Instagram додав нову функцію, яка дозволяє користувачам слухати прев’ю пісень зі Spotify прямо в Stories. Це оновлення змінює підхід до обміну музикою в соцмережі та робить прослуховування значно зручнішим.
Детальніше
Працівник IT

США викрили масштабну схему КНДР: північнокорейські IT-працівники працювали в американських компаніях під чужими іменами

Міністерство юстиції США викрило транснаціональну мережу, пов’язану з Північною Кореєю, яка роками використовувала фальшиві особистості, щоб працевлаштовувати своїх IT-фахівців у провідних американських технологічних компаніях. Згенеровані кошти, за даними слідства, йшли на фінансування ядерної програми КНДР, а також для викрадення конфіденційних даних і криптовалюти.
Детальніше