Музичні видавництва подали до суду на Twitter за порушення авторських прав

Торгова група National Music Publishers’ Association (NMPA), що представляє інтереси видавництв музики, подала судовий позов проти Twitter від імені 17 музичних видавництв, включаючи такі глобальні гранди як Universal, Polygram, BMG, Sony, EMI, Concord та Warner Chappell. В офіційному заявленні стверджується, що соціальна мережа навмисно порушила авторські права на приблизно 1700 композицій.

Використання відео з музикою, зокрема незаконних копій пісень згаданих видавництв, слугує магнітом, що залучає і утримує власників аккаунтів та глядачів, а також збільшує кількість цікавих твітів на платформі Twitter. Twitter, в свою чергу, монетизує ці твіти та користувачів через рекламу, підписки та ліцензування даних, що все разом підвищує вартість та прибуток компанії.

З грудня 2021 року Twitter отримала 300 000 повідомлень про твіти, які порушують авторські права. Політика Twitter та реакція компанії на ці повідомлення чітко свідчать про те, що Twitter не бере на себе серйозних юридичних зобов’язань щодо порушення авторських прав. Компанія не здійснила необхідних заходів, а також не проінформувала своїх користувачів про політику щодо видалення аккаунтів, які систематично порушують авторські права.

Тепер музичні видавництва вимагають 150 000 доларів за кожен випадок порушення авторського права, а також невказану в заяві грошову компенсацію. Після простих розрахунків можна визначити, що позивачі сподіваються отримати компенсацію в розмірі щонайменше 255 мільйонів доларів.

Варто відзначити, що Twitter залишається однією з останніх великих соціальних мереж, яка не уклала ліцензійних угод з музичними студіями. Це демонструє її уперту відмову від справедливого компенсування авторів за їхній вклад у розвиток музичної культури.

Схожі Новини
Галактика

Астрономи зафіксували галактику, що випромінює руйнівний промінь на іншу

Астрономи виявили дивовижне явище у Всесвіті: одна галактика випромінює потужний руйнівний промінь у бік іншої, розташованої зовсім поруч за космічними мірками. Цей міжгалактичний «обстріл» стався приблизно 11 мільярдів світлових років від нас, тобто майже в ранній період існування Всесвіту.
Детальніше
Професор Майкл Чен

Університет Гонконгу розробляє органи за допомогою 3D-друку з клітин пацієнтів

Вчені з Гонконзького університету (HKU) працюють над поєднанням 3D-друкованих тканин із міні-органами (органоїдами), вирощеними з клітин самого пацієнта. Мета — створення індивідуальних органів для пересадки, насамперед дихальних шляхів для людей з опіками.
Детальніше
Tesla Optimus

Tesla призупиняє виробництво роботів Optimus через проблеми з перегрівом і батареєю

Tesla призупинила виробництво гуманоїдного робота Optimus, незважаючи на заяви Ілона Маска про 10 000 роботів до кінця 2025 року. За даними джерел у китайському ланцюгу постачання, на які посилається видання DigiTimes, компанія стикається з «невирішеними апаратними проблемами» і вимагає переробки ключових компонентів, перш ніж перейти до нового графіку масового виробництва.
Детальніше