WhatsApp підтримуватиме кілька облікових записів

Месенджери, які працюють на платформі Android, надають користувачам змогу створювати декілька облікових записів на одному пристрої. Ця функція, яка вже є стандартом для багатьох програм зв’язку, скоро з’явиться і в популярному месенджері WhatsApp.

Зараз у бета-версії додатку WhatsApp Business під номером 2.23.13.5 вже доступна можливість мати кілька облікових записів на одному пристрої. Ця функція, ймовірно, стане доступною і в основній версії WhatsApp в найближчий час.

Ця нова функція WhatsApp буде конкурувати з вже наявною можливістю в месенджері Telegram, де користувачі можуть вже кілька років використовувати декілька облікових записів на одному пристрої. В Telegram ви легко можете переключатися між аккаунтами та одночасно отримувати повідомлення від неактивних аккаунтів.

Можливість мати кілька облікових записів в одному месенджері може бути надзвичайно корисною для користувачів, які мають два номери телефону або використовують різні аккаунти для робочих та особистих цілей. Це створює більшу гнучкість і контроль над власними комунікаціями.

Така обмінна функція в WhatsApp відкриває нові можливості для користувачів, а також збільшує конкуренцію між месенджерами. Це свідчить про те, що платформи постійно шукають шляхи поліпшення своїх послуг, щоб задовольнити потреби своїх користувачів.

Схожі Новини
карта провайдерів

ЛУН та Мінцифри запустили мапу провайдерів, які працюють під час блекаутів у Києві

Нова інтерактивна мапа від ЛУН та Мінцифри дозволяє Киянам знайти інформацію про провайдерів, які забезпечують інтернет під час відключень електроенергії.
Детальніше