В YouTube з’явився автоматичний дубляж ШІ на різних мовах

YouTube розпочав тестування нового сервісу дублювання, заснованого на штучному інтелекті, під назвою Aloud. Він вже доступний на деяких англомовних каналах.

Цей інструмент становить великий крок уперед у сфері дублювання, економлячи час і гроші, які зазвичай витрачаються на традиційний переклад. Крім того, Aloud дозволяє творцям контенту швидко виходити на міжнародний ринок, роблячи їх відео доступними для ширшої аудиторії.

Керівництво компанії гарантує, що Aloud забезпечує “якісне дублювання за кілька хвилин”. Принцип роботи цієї системи наступний: спочатку створюється текстовий переклад, а потім генерується нова озвучка. Блогери можуть перевіряти та редагувати переклад, а також вибирати диктора з кількох варіантів. І все це надається безкоштовно.

Крім того, в майбутньому розробники обіцяють покращити синтез голосу та навіть навчити нейромережу копіювати темп авторів і автоматично синхронізувати рух їх губ.

Цю функцію вже можна спробувати в тестовому режимі на кількох сотнях авторських каналів. Наразі доступне лише дублювання з англійської на іспанську та португальську мови. Однак відеовідомого блогера MrBeast вже доступні на русявій мові, української поки не додали.

Цей інструмент можна знайти, натиснувши на значок шестерні у відео. У випливаючому меню потрібно відкрити пункт “Звукова доріжка” та вибрати потрібну мову.

Схожі Новини
Ілон Маск

Ілон Маск заявив, що X ледве виходить на самоокупність

Соціальна мережа X, яку Ілон Маск придбав у 2022 році за $44 мільярди, стикається з фінансовими проблемами. Маск заявив, що платформа ледве покриває витрати, а її дохід залишається нестабільним.
Детальніше
Штучний інтелект керує комп'ютером

OpenAI запустила Operator котрий може керувати вашим комп’ютером

OpenAI анонсувала Operator — новий AI-інструмент, призначений для автоматизації веб-завдань. Operator може взаємодіяти з елементами веб-сторінок, такими як кнопки, меню та текстові поля, виконуючи дії, подібні до дій людини. Це дозволяє йому виконувати завдання на кшталт створення списків справ або планування відпустки. Для деяких дій, як-от вхід на веб-сайти, потрібне введення користувача.
Детальніше