Хакера що заволодів акаунтами Маска, Обами та Байдена у 2020 році увʼязнили

У п’ятницю федеральний суд Сполучених Штатів Америки виніс вирок Джозефу Джеймсу О’Коннеру, визначивши п’ять років ув’язнення за його участь у великомасштабній хакерській атаці на Twitter у 2020 році. Нещодавно, 24-річний О’Коннер, який у світі інтернету відомий під псевдонімом PlugwalkJoe, визнав себе винним у великій кількості кіберзлочинів, серед яких атака із заміною SIM-картки, спрямована проти облікового запису TikTok із мільйонами підписників.

У процесі наведеної хакерської атаки у 2020 році О’Коннер разом із своїми спільниками здобув доступ до внутрішніх систем Twitter, що в кінцевому рахунку дозволило йому взломати облікові записи таких видатних особистостей, як Ілон Маск, Білл Гейтс, Барак Обама, а також більше сотні інших відомих користувачів. В результаті подальшого шахрайства із криптовалютою О’Коннер заробив суму в розмірі $794,000.

Після того як О’Коннер та його співучасники викрали криптовалюту та перенаправили її на фальшиву адресу, вони змивали свої сліди через десятки переказів і транзакцій, обмінюючи частину викраденої криптовалюти на біткойни за допомогою криптовалютних обмінників, – повідомило Міністерство юстиції США. В результаті, частина викраденої криптовалюти була переведена на обліковий запис криптовалютної біржі, яким керував О’Коннер.

У 2021 році Грем Іван Кларк, припускаємий організатор цього взлому, визнав себе винним і отримав три роки тюремного ув’язнення. Додатково до п’ятирічного ув’язнення, О’Коннер також зобов’язаний перебувати під наглядом протягом трьох років після звільнення. Він також зобов’язаний повернути суму в розмірі $794,000, які він отримав шахрайським шляхом під час взлому.

Схожі Новини
Google Workspace

Google інтегрувала AI‑асистентіву бокову панель Workspace-додатків

Google розширює можливості штучного інтелекту в Workspace: відтепер користувачі можуть працювати з інструментами Gemini Gems безпосередньо в боковій панелі таких додатків, як Docs, Sheets, Slides, Gmail і Drive. Це дозволяє запускати персоналізовані або готові AI‑помічники без потреби перемикатися між застосунками.
Детальніше
MacOS Malware

Новий вірус для macOS атакує пристрої через фейкове оновлення Zoom

Дослідники виявили нову й дуже просунуту кібератаку на macOS, спрямовану на стартапи у сфері Web3 і криптовалют. Група хакерів з Північної Кореї розповсюджує шкідливе ПЗ під виглядом оновлення Zoom SDK для крадіжки даних та стійкого доступу до систем.
Детальніше