На віртуальну E3 2021 було витрачено більше $6 млн

Відоме видання IGN, посилаючись на фінансову звітність ESA, яка відповідає за організацію E3, повідомило, що на проведення виставки 2021 року, яка відбулась повністю в онлайн-форматі, було витрачено більше 6 мільйонів доларів. Це величезна сума, яка підкреслює масштабність цієї події в галузі ігор та технологій.

З документів, які підводять підсумки 2022 фінансового року, стало відомо, що ESA найняла трьох підрядників: Paragon Creative Agency, Smithbucklin та Game Cloud Network, і заплатила їм відповідно 3.9 мільйони доларів, 584 тисячі доларів та 1.6 мільйони доларів.

Перші дві компанії були задіяні в управлінні подією, а остання працювала над онлайн-платформою E3. Втім, її технічний стан був розкритикований як журналістами, так і звичайними користувачами.

IGN зазначає, що ESA могла витратити навіть більше 6 мільйонів доларів, оскільки в звіті вказані лише найбільші незалежні підрядники і не відображені витрати на E3 до квітня 2021 року.

В тій же фінансовій звітності йдеться, що доходи ESA від E3 2021 склали 3.4 мільйона доларів. При цьому за весь рік організація витратила на всі “конференції, з’їзди та зустрічі” приблизно 7.3 мільйона доларів.

Раніше поширилися чутки, що E3 2024 та E3 2025 не відбудуться, але ESA спростувала цю інформацію, заявивши, що остаточне рішення ще не прийнято.

Схожі Новини
Галактика

Астрономи зафіксували галактику, що випромінює руйнівний промінь на іншу

Астрономи виявили дивовижне явище у Всесвіті: одна галактика випромінює потужний руйнівний промінь у бік іншої, розташованої зовсім поруч за космічними мірками. Цей міжгалактичний «обстріл» стався приблизно 11 мільярдів світлових років від нас, тобто майже в ранній період існування Всесвіту.
Детальніше
Професор Майкл Чен

Університет Гонконгу розробляє органи за допомогою 3D-друку з клітин пацієнтів

Вчені з Гонконзького університету (HKU) працюють над поєднанням 3D-друкованих тканин із міні-органами (органоїдами), вирощеними з клітин самого пацієнта. Мета — створення індивідуальних органів для пересадки, насамперед дихальних шляхів для людей з опіками.
Детальніше
Tesla Optimus

Tesla призупиняє виробництво роботів Optimus через проблеми з перегрівом і батареєю

Tesla призупинила виробництво гуманоїдного робота Optimus, незважаючи на заяви Ілона Маска про 10 000 роботів до кінця 2025 року. За даними джерел у китайському ланцюгу постачання, на які посилається видання DigiTimes, компанія стикається з «невирішеними апаратними проблемами» і вимагає переробки ключових компонентів, перш ніж перейти до нового графіку масового виробництва.
Детальніше