Твіти знову можуть читати всі охочі: Twitter

Twitter

Всього кілька днів після того, як соціальна мережа Twitter вимагала обов’язкової аутентифікації навіть для читання твітів, компанія тихо відмовилася від цих обмежень. Це означає, що посилання на повідомлення у соцмережі тепер можна відкривати безпосередньо в браузері без реєстрації в сервісі.

Запроваджуючи подібні обмеження, Ілон Маск відразу зазначав, що йде мова про тимчасовий захід, який прийнято з метою запобігання збору даних сторонніми компаніями з метою навчання моделей ШІ або маніпулювання громадською думкою. “Це був тимчасовий надзвичайний захід. Наші дані вкрали настільки інтенсивно, що це відбилося на якості сервісу для звичайних користувачів платформи“, — писав Маск у соціальній мережі.

Компанія не робила жодних офіційних заяв про дозвіл попереднього перегляду посилань без аутентифікації або про те, які саме заходи вона вжила для того, щоб припинити збір даних.

Протягом минулих вихідних Маск також запровадив обмеження, яке не дозволяло переглядати більше 1 тис. публікацій на добу неверифікованим користувачам і 10 тис. — верифікованим. Власники нових аккаунтів могли читати до 500 повідомлень. У своєму блозі компанія заявила, що нові обмеження торкнулися незначної кількості користувачів Twitter.

Упс, а що трапилось?) Нагадуємо що “Threads, аналог Twitter на базі Instagram, став загально доступним“. Цікавий збіг, а Ви як думаєте?

Схожі Новини
карта провайдерів

ЛУН та Мінцифри запустили мапу провайдерів, які працюють під час блекаутів у Києві

Нова інтерактивна мапа від ЛУН та Мінцифри дозволяє Киянам знайти інформацію про провайдерів, які забезпечують інтернет під час відключень електроенергії.
Детальніше