Sony презентувала стереосистему з трьох бездротових колонок із об’ємним звуком

Велика новина від Sony: вони оголосили про запуск нової бездротової аудіосистеми HT-AX7. Цей продукт гарантує занурення в глибокий, об’ємний звук, що наповнює простір усього приміщення завдяки створенню 360-градусної звукової карти. Ця нова технологія перетворює звичайний досвід прослуховування музики в щось набагато більш емоційно насичене і глибоке.

На відміну від традиційних стереосистем, HT-AX7 не вимагає складної установки або підключення. Система складається з трьох бездротових колонок, які можна просто розставити по кімнаті та запустити відтворення. Далі, спеціально розроблені інтелектуальні алгоритми (та додаток Sony | Home Entertainment Connect) забезпечують створення потужного, об’ємного звуку.

Стосовно підключення, система може бути підключена до джерела звуку через Bluetooth 5.2 або USB. Це надає гнучкість використання з різними пристроями. Також, можливо використання HT-AX7 як однієї великої колонки, коли менші колонки розташовані на великій.

Що стосується автономності, Sony HT-AX7 відтворює музику до 30 годин без перерви. Більша колонка заряджається за 4,5 години, а менші – за 4 години. Sony також обіцяє, що всього 10 хвилин зарядки забезпечать до 2,5 годин відтворення – це зручно, якщо ви в поспіху.

Ціна нової бездротової аудіосистеми HT-AX7 від Sony складає 500 доларів. Для технологічного шедевра, який пропонує неперевершене аудіо-досвід, це здається цілком виправданим інвестиціям.

Схожі Новини
карта провайдерів

ЛУН та Мінцифри запустили мапу провайдерів, які працюють під час блекаутів у Києві

Нова інтерактивна мапа від ЛУН та Мінцифри дозволяє Киянам знайти інформацію про провайдерів, які забезпечують інтернет під час відключень електроенергії.
Детальніше