Знайдено пасхалку Android 14

Кожен рік корпорація Google додає у свою мобільну операційну систему знамениті “пасхальні яйця” — приховані особливості або жарти. І цей рік не став винятком. У бета-версії майбутньої операційної системи Android 14 виявили цілком унікальний космічний симулятор.

Для запуску цього космічного симулятора, спочатку потрібно перейти в настройки вашого телефону або планшета, потім в розділ “Про телефон”, і нарешті в “Версія Android”. Там ви повинні торкнутися номера версії (має бути 14-й). Це дійство викличе новий логотип системи, на який вам потрібно натиснути і тримати протягом деякого часу. Якщо ваш смартфон почав слабко вібрувати, ніби імітуючи зліт космічного корабля, значить, ви все зробили правильно.

Після активації на екрані з’явиться зореполіт та елементи управління ним. В лівому нижньому куті будуть відображатися дані про стан двигунів корабля, поточні координати та швидкість (для прискорення потрібно провести пальцем по екрану в будь-якому напрямку). В лівому верхньому куті буде відображатися різноманітна довідкова інформація, включаючи назву найближчої зірки, її клас та масу.

Сподіваємось, що цей космічний симулятор додасть трохи радості та захоплення космосом під час користування вашим пристроєм на Android 14.

Схожі Новини
Google Chrome

У Google визнали: Chrome може постраждати без підтримки компанії

Під час слухань у справі проти Google, менеджер Chrome Паріса Табріз заявила, що понад 90% коду Chromium створено фахівцями Google з 2015 року. За її словами, функціональність браузера тісно пов'язана з іншими продуктами компанії.
Детальніше
YouTube

YouTube впроваджує AI Overviews: як штучний інтелект змінить пошук відео

YouTube почав тестування нової функції AI Overviews — коротких резюме відео, які з’являються безпосередньо у пошуковій видачі. Наразі доступ до них мають лише деякі користувачі YouTube Premium у США.
Детальніше
Artificial Leaf

Вчені створили штучний листок на сонячній енергії, який перетворює вуглекислий газ на рідке паливо

Команда вчених розробила штучний листок, який працює на сонячній енергії і здатний перетворювати вуглекислий газ на рідке паливо. Ця технологія імітує природний процес фотосинтезу, проте є набагато ефективнішою для промислового застосування.
Детальніше