Знайдено пасхалку Android 14

Кожен рік корпорація Google додає у свою мобільну операційну систему знамениті “пасхальні яйця” — приховані особливості або жарти. І цей рік не став винятком. У бета-версії майбутньої операційної системи Android 14 виявили цілком унікальний космічний симулятор.

Для запуску цього космічного симулятора, спочатку потрібно перейти в настройки вашого телефону або планшета, потім в розділ “Про телефон”, і нарешті в “Версія Android”. Там ви повинні торкнутися номера версії (має бути 14-й). Це дійство викличе новий логотип системи, на який вам потрібно натиснути і тримати протягом деякого часу. Якщо ваш смартфон почав слабко вібрувати, ніби імітуючи зліт космічного корабля, значить, ви все зробили правильно.

Після активації на екрані з’явиться зореполіт та елементи управління ним. В лівому нижньому куті будуть відображатися дані про стан двигунів корабля, поточні координати та швидкість (для прискорення потрібно провести пальцем по екрану в будь-якому напрямку). В лівому верхньому куті буде відображатися різноманітна довідкова інформація, включаючи назву найближчої зірки, її клас та масу.

Сподіваємось, що цей космічний симулятор додасть трохи радості та захоплення космосом під час користування вашим пристроєм на Android 14.

Схожі Новини
карта провайдерів

ЛУН та Мінцифри запустили мапу провайдерів, які працюють під час блекаутів у Києві

Нова інтерактивна мапа від ЛУН та Мінцифри дозволяє Киянам знайти інформацію про провайдерів, які забезпечують інтернет під час відключень електроенергії.
Детальніше