Дизайнер розробив камеру, що автоматично використовує нейромережу Stable Diffusion

Дизайнер Кайл Гудріч, який працює в Snapchat, створив пристрій під назвою DreamGenerator. Це компактна камера, що перетворює кожний кадр за допомогою нейромережі Stable Diffusion з розширенням ControlNet.

DreamGenerator не просто поліпшує знімок, вона перетворює його в щось нове. Користувачу потрібно лише вибрати один з 30 доступних стилів: казка, зомбі, ретро, Дикий Захід, пірати та інші. Генерація зображення починається відразу ж після натискання кнопки виконання знімка.

Нейромережа базується на композиції або положенні об’єкта у кадрі, забезпечуючи збереження ключових елементів, а також додаючи нові творчі відтінки, зазначив розробник у Twitter.

Наразі DreamGenerator – це лише прототип, втілення ідеї Кайла. Однак в інтернеті вже з’явились запити з проханням створити щось подібне у форматі мобільного додатку. Застосування має працювати подібним чином – ви спрямували камеру, зробили фото і отримали вже оброблений кадр.

Схожі Новини
Тести пристроїв Apple

Сіль, пісок і падіння: як Apple перевіряє довговічність своїх пристроїв

Цього року Apple запросила відвідувачів WWDC 2025 до лабораторії тестування витривалості, де інженери перевіряють iPhone, AirPods та інші гаджети на міцність, водостійкість, стійкість до вібрацій і екстремальних умов.
Детальніше
Bitcoin

Рекорд у світі Bitcoin: $8,6 млрд переміщено з давніх гаманців 2011 року

Криптовалютна спільнота затамувала подих: інвестор із "сатоші-ери" — початку епохи Bitcoin — перемістив 80 000 BTC, придбаних ще у 2011 році менш ніж за $210 000. Загальна вартість трансакції на момент переказу склала понад $8,6 млрд, що стало найбільшою в історії Bitcoin одноразовою передачею.
Детальніше
Mozzila Firefox

Firefox атакують шахрайські криптогаманці: понад 40 фейкових розширень у офіційному каталозі

Платформа Mozilla Firefox, яка довгий час залишалася альтернативою браузерам Google Chrome та Safari, наразі зазнає атаки: десятки фальшивих криптогаманців потрапили до офіційного каталогу розширень Firefox. Загрозу підтвердили дослідники з компанії Koi Security.
Детальніше