Google припиняє підтримку Android 4.4 KitKat

Операційна система Android KitKat, що була вперше представлена майже 10 років тому, наближається до завершення свого життєвого циклу. Вже з серпня Google зупиняє її повну підтримку.

Мова йде не лише про відсутність нових патчів безпеки – останній для цієї ОС вийшов ще у жовтні 2017 року – але й про припинення оновлень бібліотеки Google Play Services. Ця служба необхідна для функціонування не тільки власних Google продуктів, таких як Gmail, YouTube і магазин Google Play, але й багатьох сторонніх додатків. Деякі з них припинять оновлюватися, інші просто припинять працювати.

Станом на липень 2023 року кількість активних пристроїв на Android 4.4 KitKat становить менше 1%. Це може здатися досить незначним відсотком, але в абсолютних значеннях це велика кількість пристроїв – близько 15-25 мільйонів. І це не лише смартфони, а також планшети та електронні книги.

Власникам таких пристроїв слід або оновити систему, якщо таке оновлення доступне, або ж, нарешті, замінити пристрій на новіший модель. Зважаючи на те, що в світі технологій відбувається постійний розвиток, це було необхідним кроком вперед, щоб забезпечити кращий досвід для користувачів та підтримувати новіші технології.

Схожі Новини
карта провайдерів

ЛУН та Мінцифри запустили мапу провайдерів, які працюють під час блекаутів у Києві

Нова інтерактивна мапа від ЛУН та Мінцифри дозволяє Киянам знайти інформацію про провайдерів, які забезпечують інтернет під час відключень електроенергії.
Детальніше