Microsoft представила оновлений домашній екран Xbox

Microsoft з радістю оголосила про нову версію системного оновлення для Xbox, що включає в себе революційний перегляд домашнього екрану. Цей перероблений інтерфейс проходив тестування за участю гравців протягом останнього року, починаючи з вересня.

Команда інженерів Xbox розробила новий домашній екран, надаючи особливу увагу його практичності та зручності. Вони впевнені, що новий дизайн екрану спростить доступ до бібліотеки ігор, включаючи широкий вибір додатків для розваг, пошуку та підписок. Крім того, вони розширили вільне простір для фонового зображення, що дозволить гравцям відчути більше індивідуальності та свободи в особистих налаштуваннях.

Microsoft стверджує, що системне оновлення Xbox з новим домашнім екраном буде розгортатися послідовно. Деякі користувачі вже мають можливість оцінити це оновлення, тоді як для інших це станеться протягом наступних кількох тижнів. Прийнявши відгуки від користувачів враховані під час тестування, команда Xbox намагалася забезпечити максимально приємний досвід від користування новим інтерфейсом.

Схожі Новини
карта провайдерів

ЛУН та Мінцифри запустили мапу провайдерів, які працюють під час блекаутів у Києві

Нова інтерактивна мапа від ЛУН та Мінцифри дозволяє Киянам знайти інформацію про провайдерів, які забезпечують інтернет під час відключень електроенергії.
Детальніше