YouTube тестує авто-генерацію відеорезюме з використанням ШІ

YouTube розпочинає тестування нової функції, побудованої на базі штучного інтелекту, яка дозволяє автоматично створювати короткий переказ вмісту відео. Такі резюме вже з’явилися на сторінках пошуку, але доступні лише для обмеженого числа англомовних відео та глядачів.

На сторінці підтримки YouTube зазначено, що переказ, генерований ШІ, допоможе користувачам визначити, чи відповідає відео тому що шукав користувач. Однак розробники також підкреслюють:

“Ми сподіваємося, що ці резюме будуть корисними та дадуть вам короткий огляд того, про що йдеться у відео, але вони не замінять описи до відео”

Знімки екрану таких переказів поки не публікувалися, тому складно сказати, як глядачі зможуть відрізнити резюме, створене ШІ, від контенту, наданого самим автором.

Вже існують інструменти для створення резюме відео YouTube на основі штучного інтелекту, включаючи Clipnote.ai, Skipit.ai та Scrivvy. Однак їх робота далеко від ідеалу, особливо з дуже довгими відео. Саме тому Google сподівається запропонувати своє власне рішення.

Схожі Новини
OnlyFans

Visa та Mastercard звинуватили в обробці платежів за нелегальний контент на OnlyFans

Старший експерт із питань банківської комплаєнс-політики подав скаргу проти Visa і Mastercard до підрозділу фінансових злочинів Мінфіну США. У ній стверджується, що компанії продовжували обробляти платежі для OnlyFans, попри докази існування нелегального контенту, зокрема матеріалів із сексуальним насильством над дітьми та фактів торгівлі людьми.
Детальніше
Ілон Маск

Ілон Маск заявив, що X ледве виходить на самоокупність

Соціальна мережа X, яку Ілон Маск придбав у 2022 році за $44 мільярди, стикається з фінансовими проблемами. Маск заявив, що платформа ледве покриває витрати, а її дохід залишається нестабільним.
Детальніше
Штучний інтелект керує комп'ютером

OpenAI запустила Operator котрий може керувати вашим комп’ютером

OpenAI анонсувала Operator — новий AI-інструмент, призначений для автоматизації веб-завдань. Operator може взаємодіяти з елементами веб-сторінок, такими як кнопки, меню та текстові поля, виконуючи дії, подібні до дій людини. Це дозволяє йому виконувати завдання на кшталт створення списків справ або планування відпустки. Для деяких дій, як-от вхід на веб-сайти, потрібне введення користувача.
Детальніше