Хакери з Bitfinex, що вкрали мільярди доларів у криптовалюті, визнали свою вину

Ілля Ліхтенштейн та Гезер Морган – пара, яку минулого року затримали за хакерський напад на Bitfinex у 2016 році, що пов’язаний з крадіжкою мільярдів доларів у криптовалюті, визнали свою провину у суді. Ліхтенштейн прийняв, що застосовував кілька передових інструментів взлому для отримання доступу до мережі криптовалютної біржі. Потім він авторизував 2000 транзакцій для переказу 119 754 біткойнів на гаманці під своїм контролем. Щоб приховати свій слід, він видалив облікові дані, журнали та інші цифрові сліди, які могли його розкрити. Морган, його дружина, допомагла йому перевести та легалізувати викрадені кошти.

Варто нагадати, що на момент аресту департамент юстиції конфіскував 95 000 викрадених біткойнів. Тоді вартість викраденого складала 3,6 мільярда доларів – це була найбільша фінансова конфіскація в історії департамента. Влада змогла відстежити більше вкрадених коштів після цього, та повернути ще 475 мільйонів доларів у криптовалюті.

За словами Департаменту юстиції, Ліхтенштейн та Морган використовували фальшиві особистості для створення онлайн-акаунтів на чорних ринках та криптовалютних біржах. Потім вони зняли кошти та розподілили біткойни звідти, перетворюючи їх на інші форми криптовалюти та зберігаючи їх в криптовалютних міксерах (порталах, які в основному призначені для легалізації криптовалюти). Таким чином, вони приховали джерела монет і ускладнили їх відстеження.

Пара також відкрила компанії в США, щоб їх банківська діяльність виглядала законною – у Морган був TikTok, де вона розповідала про створення “мультимільйонного бізнесу” з “нульовим зовнішнім фінансуванням” – і вони, судячи з усього, використовували викрадені гроші для покупки фізичних золотих монет, які Морган сховала.

Ліхтенштейн визнав себе винним у змові що до легалізації грошей та може провести у в’язниці до 20 років. Морган визнала себе винною у одному епізоді змови що до легалізації грошей та одному епізоді змови що до шахрайства. Кожне з цих злочинів передбачає максимальний термін ув’язнення у п’ять років.

Що ти думаєш про цю новину?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі Новини
оновлення телеграм

Telegram отримав нове оновлення

Telegram презентував нове оновлення з кількома корисними функціями. Тепер користувачі можуть відправляти анімовані подарунки з текстовими привітаннями, а також скористатися підтримкою прямих трансляцій на Android та оптимізованим відеочатом на iOS.
Детальніше