Як видалити інформацію про себе з Google

Google спростила видалення особистої інформації з результатів своєї пошукової системи. Тепер це можна зробити прямо в “Пошуку”.

Компанія також оновила свою політику щодо відвертих особистих фотографій і погодилась видаляти їх навіть у тому випадку, якщо ви самі завантажили контент. Наприклад, коли якийсь веб-ресурс використовує його без вашої згоди.

У майбутньому корпорація почне сповіщати користувачів про появу їх конфіденційних даних у віртуальному просторі. Це може бути номер телефону, домашня адреса або електронна пошта.

Однак подібна інформація після видалення зникатиме лише з результатів пошуковика Google, а не з усього інтернету. Для видалення якихось даних з певного сайту потрібно звертатися безпосередньо до його власників.

Як видалити особисту інформацію з пошуковика Google

  • Введіть у пошуковик своє ім’я або іншу відповідну інформацію.
  • Якщо “Пошук” вивів дані, які ви бажали б видалити, натисніть на три крапки біля результату, розгорніть весь меню і виберіть “Видалити результат”.
  • Останній крок – потрібно вибрати причину, з якої ви бажаєте видалити контент, і натиснути на стрілку біля цього пункту.

У Google зазначають, що на розгляд заявки може піти кілька днів. Компанії потрібний час, щоб переконатися, що “вона відповідає вимогам політики для видалення”.

Схожі Новини
Midjourney V7

Midjourney V7: нова ера генерації зображень зі штучним інтелектом

Сервіс штучного інтелекту Midjourney презентував нову модель генерації зображень V7. Це перше значне оновлення за останні 12 місяців, яке запроваджує персоналізацію, швидший рендеринг та нові режими генерації.
Детальніше
iPhone

iPhone можуть подорожчати на тисячі гривень через нові мита США

Через анонсовані Дональдом Трампом тарифи на імпорт з Китаю, смартфони Apple можуть подорожчати на 30–43%. Удар по Apple відчують мільйони користувачів по всьому світу, включно з українцями
Детальніше
Amazon

Amazon запускає AI-помічника для онлайн-шопінгу

Amazon розпочала тестування функції "Buy for Me", яка використовує штучний інтелект, аби допомогти користувачам здійснювати покупки з третіх сайтів без необхідності залишати екосистему Amazon. Функція вже доступна для обмеженої кількості користувачів на iOS та Android у США.
Детальніше