«Барбі» зайняла друге місце серед найкасовіших прем’єр Warner Bros

Фільм “Барбі” під керівництвом Ґреті Ґревіґ продовжує збивати касові рекорди. На даний момент стрічка зібрала у світовому прокаті $1,18 мільярда, завдяки чому займає друге місце за касовими зборами в історії Warner Bros.

Варто відзначити, що лідером за касовими зборами у Warner Bros. залишається “Гаррі Поттер та Смертельні Реліквії: частина 2”. Даний фільм зібрав $1,34 мільярда в усьому світі і займає 13-ту позицію у списку найкасовіших фільмів усіх часів.

Поза США, “Барбі” заробив $657,6 мільйонів у 75 країнах. Фільм Ґреті Ґревіґ також став найкасовішою стрічкою в історії, знятою жінкою, обігнавши “Крижане серце 2” під співрежисерством Дженніфер Лі.

Окрім того, Warner Bros. також отримала успіх зі своїм новим фільмом “Меґ 2”, який розповідає про доісторичну акулу і вже зібрав $202,8 мільйонів.

Що стосується іншого блокбастера цього літа – “Оппенгеймера” від Крістофера Нолана, то його збори за вихідні склали ще $32 мільйони, досягаючи показника в $385 мільйонів за межами США. Загалом стрічка заробила $649 мільйонів, ставши найкасовішим фільмом про Другу світову війну в історії, обігнавши “Врятувати рядового Раяна” та попередній фільм Нолана “Дюнкерк”.

Нещодавно було повідомлено, що президент внутрішнього прокату Warner Bros., Джефф Ґолдштейн, зазначив, що за 100 років існування студії жоден фільм не продає квитки так швидко, як “Барбі”. Він додав, що “Барбі” досягла показника в $1 мільярд за 17 днів, перебивши рекорд останньої частини фільмів про Гаррі Поттера, яка досягла цього показника за 19 днів.

Схожі Новини
Галактика

Астрономи зафіксували галактику, що випромінює руйнівний промінь на іншу

Астрономи виявили дивовижне явище у Всесвіті: одна галактика випромінює потужний руйнівний промінь у бік іншої, розташованої зовсім поруч за космічними мірками. Цей міжгалактичний «обстріл» стався приблизно 11 мільярдів світлових років від нас, тобто майже в ранній період існування Всесвіту.
Детальніше
Професор Майкл Чен

Університет Гонконгу розробляє органи за допомогою 3D-друку з клітин пацієнтів

Вчені з Гонконзького університету (HKU) працюють над поєднанням 3D-друкованих тканин із міні-органами (органоїдами), вирощеними з клітин самого пацієнта. Мета — створення індивідуальних органів для пересадки, насамперед дихальних шляхів для людей з опіками.
Детальніше
Tesla Optimus

Tesla призупиняє виробництво роботів Optimus через проблеми з перегрівом і батареєю

Tesla призупинила виробництво гуманоїдного робота Optimus, незважаючи на заяви Ілона Маска про 10 000 роботів до кінця 2025 року. За даними джерел у китайському ланцюгу постачання, на які посилається видання DigiTimes, компанія стикається з «невирішеними апаратними проблемами» і вимагає переробки ключових компонентів, перш ніж перейти до нового графіку масового виробництва.
Детальніше