Gmail вводить додаткові методи захисту

Google вводить додаткові методи захисту для акаунтів Gmail. Нові механізми будуть активовані при спробах змінити наступні параметри:

  • Модифікація фільтрів (створення, редагування або імпорт).
  • Додавання або налаштування переадресації та протоколів POP/IMAP.
  • Включення доступу через IMAP в налаштуваннях.

Якщо система підозрить, що спробу змінити налаштування робить не власник акаунта, а хакер, вона вимагатиме додаткової перевірки особистості. Для цього може використовуватися код з SMS або додаткової електронної пошти. У разі невдачі система відправить уведомлення на всі довірені пристрої з проханням підтвердити вашу особу.

Цей новий захист буде доступний як користувачам Google Workspace, так і власникам стандартних аккаунтів Google. Розгортання нововведень вже розпочалось і може тривати кілька тижнів.

Схожі Новини
OnlyFans

Visa та Mastercard звинуватили в обробці платежів за нелегальний контент на OnlyFans

Старший експерт із питань банківської комплаєнс-політики подав скаргу проти Visa і Mastercard до підрозділу фінансових злочинів Мінфіну США. У ній стверджується, що компанії продовжували обробляти платежі для OnlyFans, попри докази існування нелегального контенту, зокрема матеріалів із сексуальним насильством над дітьми та фактів торгівлі людьми.
Детальніше
Ілон Маск

Ілон Маск заявив, що X ледве виходить на самоокупність

Соціальна мережа X, яку Ілон Маск придбав у 2022 році за $44 мільярди, стикається з фінансовими проблемами. Маск заявив, що платформа ледве покриває витрати, а її дохід залишається нестабільним.
Детальніше
Штучний інтелект керує комп'ютером

OpenAI запустила Operator котрий може керувати вашим комп’ютером

OpenAI анонсувала Operator — новий AI-інструмент, призначений для автоматизації веб-завдань. Operator може взаємодіяти з елементами веб-сторінок, такими як кнопки, меню та текстові поля, виконуючи дії, подібні до дій людини. Це дозволяє йому виконувати завдання на кшталт створення списків справ або планування відпустки. Для деяких дій, як-от вхід на веб-сайти, потрібне введення користувача.
Детальніше