Vampire The Masquerade Bloodlines 2 буде історією для стародавнього вампіра

Розробники зі студії The Chinese Room оголосили про суттєві зміни у перезапущеній версії гри Vampire The Masquerade Bloodlines 2. Дизайн-директор студії, Алекс Скидмор, поділився подробицями в інтерв’ю для PC Gamer.

Оновлені Технології та Геймплей

Згідно з висловами Скидмора, команда не лише перевела гру на новий графічний движок, Unreal Engine 5, але і переписала всі ігрові механіки з нуля. Ролеві системи також зазнали змін.

Головний Герой та Його Сюжетна Лінія

Однією з ключових новинок є зміна в характеристиках головного героя. Замість новообраного вампіра, тепер центральною фігурою є древній вампір, для якого сучасний Сіетл буде незнайомим. Герой прокинувся після тривалого сну, тривалість якого може сягати десятиліть.

Вплив на Вампірський Світ

За словами PC Gamer, пробудження такого древнього вампіра може стати важливою подією для вампірської спільноти Сіетла. До цього часу, причини його пробудження, а також мета, якої він прагне, залишаються загадкою.

Дата Виходу

Перезапущена версія Vampire The Masquerade Bloodlines 2 планується до виходу восени 2024 року.

Таким чином, перезапуск Vampire The Masquerade Bloodlines 2 обіцяє стати не просто оновленою версією попереднього релізу, а повноцінною новою ігрою з інтригуючими змінами в сюжеті та геймплеї.

Що ти думаєш про цю новину?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі Новини