Apple Watch Series 9 отримали підтримку керування жестами

На заході, який отримав назву Wonderlust, Apple представила нове покоління своїх смарт-годинників – Apple Watch Series 9. Ось декілька ключових особливостей цієї моделі:

Жести та інтерфейс:

Головною інновацією стала підтримка нового жесту: двійне дотикання великим та вказівним пальцями. Цей жест адаптується до контексту, дозволяючи приймати або завершувати виклики, переключати будильник, керувати камерою, або переглядати активні додатки.

Процесор:

Годинник обладнаний новим чіпсетом Apple S9, який став першим серйозним оновленням з 2020 року. Він не тільки збільшив загальну продуктивність, але і подвоїв потужність Neural Engine, що дозволило обробляти запити Siri безпосередньо на годиннику і зробило диктовку майже на третину точніше.

Екран:

Екран не зазнав великих змін, крім яскравості. Максимальна яскравість тепер становить 2000 ніт, що в два рази більше, ніж у Series 8. Мінімальна яскравість — 1 ніт, що зменшує навантаження на очі у темноті.

Автономність:

Завдяки більш ефективному чіпу, нові функції не погіршили автономність: Series 9 працюють до 18 годин без підзарядки. Цікавим є те, що кобальт у батареї тепер 100% перероблений.

Матеріали та ціни:

Стандартні спортивні ремінці замінено на FineWoven, який містить 68% перероблених матеріалів. Крім того, Apple вирішила відмовитися від кожаних варіантів.

Часи будуть доступні в розмірах 41 та 45 мм. Ціни стартують з $399 за модель з Wi-Fi і $499 за модель з LTE. Сталеві версії будуть дорожчими.

Ці покращення роблять Apple Watch Series 9 однією з найбільш інноваційних моделей на ринку смарт-годинників, що збільшує їх функціональність і зручність для користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі Новини
One Piece

Джеймі Лі Кертіс зіграє доктора Куреху у другому сезоні One Piece

У світі Голлівуду часто трапляються випадки, коли актори виявляють бажання зіграти конкретних персонажів у фільмах чи серіалах. Так, зірка "Гелловіну", Джеймі Лі Кёртіс, не приховує своїх амбіцій щодо ролі доктора Курехи.
Детальніше