Порт USB-C в iPhone 15 може заряджати ваші Watch та AirPods

З випуском нових моделей iPhone 15 і 15 Pro, Apple представляє вражаючий крок вперед у плані зручності зарядки. У цих моделях тепер встановлено порт USB-C, який розширює спектр пристроїв, які можна заряджати прямо з вашого смартфона.

Зарядка AirPods Pro та Apple Watch через iPhone

Однією з найбільш вражаючих новинок є можливість заряджати ваши AirPods Pro та Apple Watch безпосередньо від iPhone. Для зарядки AirPods Pro знадобиться кабель USB-C/USB-C, у той час як для Apple Watch необхідний спеціалізований шнур з USB-C та магнітною шайбою.

Зручність у деталях

Ця функція особливо корисна для тих, хто часто перебуває в русі і не хоче носити з собою кілька зарядних пристроїв. Тепер ваш iPhone може стати універсальним “хабом” для зарядки, що значно спрощує процес підтримки ваших пристроїв у робочому стані.

Висновок

Введення порта USB-C в iPhone 15 і 15 Pro — це не просто технічне оновлення. Це крок у бік більш зручного та функціонального екосистеми Apple, в якій всі пристрої можуть легко взаємодіяти та заряджатися один від одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі Новини
One Piece

Джеймі Лі Кертіс зіграє доктора Куреху у другому сезоні One Piece

У світі Голлівуду часто трапляються випадки, коли актори виявляють бажання зіграти конкретних персонажів у фільмах чи серіалах. Так, зірка "Гелловіну", Джеймі Лі Кёртіс, не приховує своїх амбіцій щодо ролі доктора Курехи.
Детальніше