У Франції заборонили продаж iPhone 12

Французьке Національне агентство по частотам (Agence nationale des frequences, ANFR) взяло на себе сміливий крок, тимчасово заборонивши продаж iPhone 12 в країні.

Перевищення радіаційних норм

Причина цього рішення полягає в тому, що при тестуванні моделі iPhone 12 було виявлено превищення рівня коефіцієнта поглинання (Specific Absorption Rate, SAR). Згідно з офіційними даними, SAR iPhone 12 складає 5,74 Вт/кг, тоді як максимально допустимий показник для мобільних пристроїв в Франції становить 4 Вт/кг.

Реакція ANFR і майбутні кроки

ANFR публічно закликало Apple виправити цю проблему якнайшвидше. Якщо компанія не виправить проблему в найближчий час, їй може загрожувати обов’язкова заборона продажу та відклик усіх вже проданих моделей iPhone 12 на території Франції.

Що це означає для користувачів?

Для власників iPhone 12 це означає, що їхні пристрої можуть бути відкликані, якщо Apple не вирішить проблему. Це також може мати репутаційні наслідки для Apple, оскільки проблеми з безпекою завжди є серйозним питанням для споживачів.

Висновок

Ця ситуація підкреслює важливість регуляторного нагляду в індустрії мобільних пристроїв. Це також показує, щ важливо дотримуватися всіх норм і стандартів безпеки, щоб уникнути юридичних наслідків та шкоди для репутації.

Що ти думаєш про цю новину?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі Новини