iPhone 15 Pro буде підтримувати запуск AAA ігор

Apple зробила справжній прорив зі своїм новим iPhone 15 Pro, не лише завдяки звичайному переліку оновлень, але й завдяки унікальній функції, яка зацікавила геймерів: можливість запускати ігри рівня AAA. Першими будуть доступні такі назви, як “Resident Evil 4 Remake,” “Assassin’s Creed Mirage,” та “The Division Resurgence,” а пізніше можна очікувати приєднання інших великих тайтлів, таких як “Death Stranding.”

iPhone як ігрова консоль? Не зовсім, каже Apple

Хоча Apple явно інвестує в ігрові можливості свого нового iPhone, компанія відкидає думку, ніби вона намагається конкурувати безпосередньо з традиційними ігровими консолями.

Не війна консолей, а новий ігровий досвід

Тім Міллет уточнив, що мета Apple — не хоче конкурувати з консолями, а планує збільшити різноманіття та якість ігор, доступних на їх платформі.

Ми фокусуємося на тому щоб надати більше можливостей розробникам виробляти ті ігори, які є популярними на традиційних консолях” сказав Міллет.

Світле майбутнє ігор на iPhone

Хоча ігрові можливості iPhone 15 Pro ще мають бути протестовані, світле майбутнє ігор на iPhone — це те, чого Apple не досягла зі своїми комп’ютерами Mac.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі Новини
One Piece

Джеймі Лі Кертіс зіграє доктора Куреху у другому сезоні One Piece

У світі Голлівуду часто трапляються випадки, коли актори виявляють бажання зіграти конкретних персонажів у фільмах чи серіалах. Так, зірка "Гелловіну", Джеймі Лі Кёртіс, не приховує своїх амбіцій щодо ролі доктора Курехи.
Детальніше