iPhone 15 Pro підтримує максимальну зарядку в 27 Вт

Довгий час в інтернеті ходили чутки про можливе збільшення максимальної потужності зарядки iPhone до 35 Вт завдяки переходу на USB-C. Однак, згідно з повідомленням японського блогу MacOtakara, ці чутки виявилися безпідставними. iPhone 15 Pro має таку ж потужність зарядки, як і попередня модель iPhone 14 Pro — 27 Вт.

Стабільність зарядки

Apple стверджує, що всі моделі iPhone 15 можуть зарядитися до 50% за приблизно 30 хвилин за допомогою адаптера потужністю 20 Вт або більше. Це підтверджує, що компанія залишається вірна своїм стандартам ефективності зарядки.

Досягнення попереднього року

У минулому році дослідницька лабораторія ChargerLAB встановила, що адаптер питання Apple з USB-C та потужністю 30 Вт є найбільш економічним зарядним пристроєм компанії для забезпечення потужності зарядки в 27 Вт. Схоже, в цьому році показники залишилися незмінними.

Підсумок

Незважаючи на численні чутки та спекуляції, Apple не внесла змін у потужність зарядки своїх нових моделей iPhone 15 Pro. Це може бути як розчаруванням для тих, хто очікував покращення, так і для компанії, яка постійно прагне зберігати репутацію інноватора в індустрії.

Що ти думаєш про цю новину?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі Новини