Перехід Apple на USB-C: що наступне після iPhone 15?

Apple нещодавно представила нову серію iPhone 15, зробивши значущий крок у дизайні апаратного забезпечення — замінила роз’єм Lightning на USB-C. Цей крок викликав широкі дискусії: коли Apple розпочне перехід на USB-C у своїх інших продуктах, які досі використовують роз’єм Lightning?

Крім iPhone 15, Apple вже почала перехід на USB-C, оновивши свої AirPods Pro 2. Проте декілька інших аксесуарів Apple все ще використовують роз’єм Lightning, зокрема, “магічні” аксесуари для комп’ютерів Mac. Знавець галузі Марк Гурман у своєму останньому пості повідомив, що Apple планує оновити свою Magic Mouse, Magic Trackpad та Magic Keyboard разом із запуском наступного iMac.

Гурман натякає, що наступний iMac, ймовірно, буде анонсовано у жовтні з чіпами нового покоління M3. Новий iMac може також послужити платформою для впровадження USB-C у аксесуари для Mac. Це означає, що Magic Mouse, Magic Trackpad та Magic Keyboard можуть незабаром позбутися своїх роз’ємів Lightning.

Гурман також зазначив, що стандартні AirPods, ймовірно, отримають оновлення USB-C до 2024 року.

Переосмислення дизайну Magic Mouse

Перехід на USB-C у “магічних” аксесуарах Apple буде особливо цікавим для Magic Mouse. Її поточна версія має роз’єм Lightning, розташований знизу, що багато років було предметом критики. З наближенням переходу на USB-C буде цікаво побачити, чи вирішить Apple змінити розташування роз’єму на Magic Mouse.

Висновки

Крок Apple в сторону універсальної сумісності з USB-C вказує на більш структуроване майбутнє для їх асортименту продуктів. З початком переходу, який розширюється далі за рамки iPhone та AirPods Pro, користувачі можуть очікувати на більш зручний та безшовний досвід в екосистемі Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі Новини
One Piece

Джеймі Лі Кертіс зіграє доктора Куреху у другому сезоні One Piece

У світі Голлівуду часто трапляються випадки, коли актори виявляють бажання зіграти конкретних персонажів у фільмах чи серіалах. Так, зірка "Гелловіну", Джеймі Лі Кёртіс, не приховує своїх амбіцій щодо ролі доктора Курехи.
Детальніше