Топ 3 архіватиори для Windows

Архіватор — програмне забезпечення, що використовується для об’єднання файлів у один архівний файл для полегшення чи більшої зручності передачі або зберігання. Архіватори можуть використовувати стиснення без втрат певним форматом для зменшення розміру архіву.

WinRAR: Це один з найпопулярніших архіваторів, який підтримує всі формати файлів, включаючи малорозповсюджені. Він дозволяє як упаковувати, так і розпаковувати файли. Вбудовані алгоритми розпізнають тип контенту і автоматично вибирають найбільш ефективне стиснення. Можна розділяти архіви на частини для зручної передачі, а також надійно захищати їх з допомогою 256-бітного шифрування та електронної підписи. Технічно WinRAR є платним ПЗ з 40-денним пробним періодом, але розробники дозволяють безкоштовно використовувати додаток після закінчення ознайомчого періоду. Крім вікна з пропозицією купівлі ліцензії, яке з’являється при кожному запуску і закривається в один клік, незареєстрована версія нічим не відрізняється від основної.

7-Zip: Це ще один безкоштовний архіватор з відкритим вихідним кодом, який підтримує більше 20 форматів файлів. Він дуже легкий (1 МБ), не вимагає багато ресурсів і легко справляється з будь-якими архівами. Програма може створювати саморозпаковуючіся архівні файли, встановлювати паролі на їх відкриття, а також може похвалитися найвищим рівнем стиснення серед конкурентів.

PeaZip: Це ще один архіватор з відкритим вихідним кодом, який підтримує більше 200 форматів стиснення, включаючи найбільш екзотичні. В PeaZip вбудований повноцінний менеджер файлів для пошуку, перегляду та редагування контенту. Програма може захищати архіви не тільки паролем, але й двофакторною аутентифікацією за допомогою ключа. Крім цього, підтримується безпечне видалення даних, відновлення пошкоджених архівів та конвертація з одного формату в інший.

    Схожі Новини
    як ефективно лікувати отит

    Біль, що не дає спокою: як ефективно лікувати отит і уникнути ускладнень

    Отит – це запалення вуха, яке може виникати у людей будь-якого віку, але особливо часто трапляється у дітей. Захворювання починається раптово: біль стає інтенсивним, посилюється вночі, супроводжується відчуттям тиску, закладеністю вуха або навіть підвищенням температури.
    Детальніше