Microsoft завершує підтримку Android-додатків

windows 11 андроід

Microsoft оголосила про своє рішення припинити підтримку оболонки Windows Subsystem for Android (WSA) в операційній системі Windows 11. Ця технологія дозволяла користувачам запускати мобільні додатки та ігри для Android на своїх пристроях. Кінцевою датою підтримки WSA названо 5 березня 2025 року. До цієї дати користувачам обіцяно надавати технічну підтримку, а додатки для Android, встановлені до 5 березня 2024 року, залишатимуться доступними протягом наступного року.

Причини, з яких Microsoft вирішила закрити цю підсистему, яка була запущена наприкінці 2021 року, не були офіційно оголошені. Встановити додатки для Android в WSA можливо було лише через Amazon Appstore, який, в свою чергу, доступний для скачування у Microsoft Store як звичайний додаток. Це рішення Microsoft може мати значний вплив на користувачів Windows 11, які використовували цю можливість для запуску Android-додатків на своїх комп’ютерах.

Схожі Новини
Тести пристроїв Apple

Сіль, пісок і падіння: як Apple перевіряє довговічність своїх пристроїв

Цього року Apple запросила відвідувачів WWDC 2025 до лабораторії тестування витривалості, де інженери перевіряють iPhone, AirPods та інші гаджети на міцність, водостійкість, стійкість до вібрацій і екстремальних умов.
Детальніше
Bitcoin

Рекорд у світі Bitcoin: $8,6 млрд переміщено з давніх гаманців 2011 року

Криптовалютна спільнота затамувала подих: інвестор із "сатоші-ери" — початку епохи Bitcoin — перемістив 80 000 BTC, придбаних ще у 2011 році менш ніж за $210 000. Загальна вартість трансакції на момент переказу склала понад $8,6 млрд, що стало найбільшою в історії Bitcoin одноразовою передачею.
Детальніше
Mozzila Firefox

Firefox атакують шахрайські криптогаманці: понад 40 фейкових розширень у офіційному каталозі

Платформа Mozilla Firefox, яка довгий час залишалася альтернативою браузерам Google Chrome та Safari, наразі зазнає атаки: десятки фальшивих криптогаманців потрапили до офіційного каталогу розширень Firefox. Загрозу підтвердили дослідники з компанії Koi Security.
Детальніше