Заблоковані користувачі в Telegram можуть відчувати обмеження в використанні месенджера. Ось що змінюється для них:
- Обмеження у спілкуванні: Заблоковані користувачі не можуть надсилати повідомлення особі, яка їх заблокувала. Якщо спробувати відправити повідомлення, воно не буде доставлене, і користувач не отримає про це жодного сповіщення.
- Перегляд статусу та інформації: Заблокованому користувачеві стає недоступною інформація про відвідуваність та інші особисті дані людини, яка його заблокувала. Вони не зможуть бачити статус “В мережі” чи “Востаннє був(ла) в мережі” цієї особи.
- Групи та канали: Якщо обоє користувачів є учасниками однієї групи, заблокований користувач все ще може бачити повідомлення від особи, яка його заблокувала, всередині групи. Однак, вони не зможуть відправляти приватні повідомлення одне одному через груповий чат.
- Дзвінки: Заблоковані користувачі не можуть дзвонити особі, яка їх заблокувала, а також не можуть отримувати дзвінки від цієї особи.
- Зображення та медіафайли: Якщо користувач заблокований, він не зможе отримувати або відправляти фотографії, відео чи інші медіафайли особі, яка його заблокувала.
- Підтвердження прочитання: Заблоковані користувачі не отримують підтверджень про прочитання для повідомлень, надісланих до блокування. Таким чином, вони не знають, чи було повідомлення прочитано.
- Оновлення профілю: Заблокований користувач не бачить жодних оновлень профілю (фото, ім’я тощо) від особи, яка його заблокувала.
Заблоковані користувачі в Telegram можуть відчувати суттєве обмеження в інтеракціях з особою, яка їх заблокувала. Ці обмеження захищають приватність користувачів і дозволяють контролювати свій досвід спілкування в месенджері.
Що ти думаєш про цю новину?
+1
2
+1
+1
+1
1
+1
1
+1
1
+1