Трамп скасував указ Байдена щодо безпеки штучного інтелекту

Трамп

У перший день свого другого президентського терміну Дональд Трамп скасував указ Джо Байдена від 2023 року, який вимагав від розробників ШІ надавати уряду результати тестувань безпеки перед випуском продуктів. Указ також зобов’язував федеральні агентства встановлювати стандарти для таких тестувань.

Скасування цього указу свідчить про намір адміністрації Трампа послабити регулювання ШІ, що раніше вважалося перешкодою для інновацій. На тлі цієї новини акції компаній, пов’язаних з ШІ, зросли: Nvidia — на 1,1%, Oracle — на 7%.

Крім того, Трамп оголосив про ініціативу “Stargate” — партнерство між OpenAI, SoftBank та Oracle, яке передбачає інвестиції до $500 мільярдів у інфраструктуру ШІ, включаючи будівництво дата-центрів у Техасі. Цей проєкт спрямований на зміцнення позицій США у сфері ШІ та створення понад 100 тисяч робочих місць.

Хоча скасування указу Байдена може прискорити розвиток ШІ, експерти висловлюють занепокоєння щодо потенційних ризиків для споживачів, працівників та національної безпеки без належних регуляторних заходів.

Схожі Новини
Марк Цукерберг

Цукерберг створює новий підрозділ для розробки “суперінтелекту”

Марк Цукерберг оголосив про масштабну реорганізацію підрозділу штучного інтелекту компанії Meta та запуск нового напряму — Meta Superintelligence Labs (MSL). Команда зосередиться на створенні ШІ-систем, здатних виконувати завдання на рівні або краще за людину.
Детальніше
Spotify

Spotify додає можливість керувати жанрами у Discover Weekly

Spotify впроваджує нову функцію для персоналізації одного зі своїх найпопулярніших плейлистів — Discover Weekly. Відтепер користувачі зможуть самостійно обирати музичні жанри, які впливатимуть на добір треків у щотижневій добірці.
Детальніше
Steam

Steam додає новий монітор продуктивності: бачити реальні та згенеровані кадри стало простіше

Valve оновила клієнт Steam, додавши розширений інструмент моніторингу продуктивності, який дозволяє гравцям бачити не лише кількість кадрів на секунду, але й розрізняти ті, що створені за допомогою технологій на кшталт DLSS або FSR.
Детальніше