Opera випустила новий браузер Opera Air з функціями для підтримки ментального здоров’я

Браузер Opera Air

Opera Air має мінімалістичний дизайн із напівпрозорими елементами та плаваючу бічну панель, у якій розташовані:

  • Функція “Take a break” — стежить за тривалістю використання браузера та нагадує про необхідність відпочинку.
  • Boosts — набір музики, природних звуків та бінауральних ритмів, що покращують фокус.
  • Дихальні вправи, медитації та розтяжки, включно з контролем постави через вебкамеру.
  • Інтеграція з AI-асистентом Aria, Messenger і WhatsApp.

Користувачі можуть налаштовувати звук і частоту бінауральних хвиль, а також обирати тривалість Boosts — від 15 хвилин до нескінченності.

За словами директора продукту Opera Мохамеда Салаха, компанія вирішила створити окремий браузер, а не вбудовувати ці функції в Opera One, щоб зробити повноцінний інструмент для підтримки ментального здоров’я.

Виклик для Opera — переконати користувачів перейти на новий браузер, оскільки вони вже звикли до стандартного Opera One та ігрового Opera GX.

Opera Air вже доступний для Windows та macOS.

Схожі Новини
Adobe Acrobat AI

Adobe Acrobat впроваджує AI-асистента для спрощення роботи з документами

Новий AI-асистент в Acrobat дозволяє користувачам взаємодіяти з PDF-документами за допомогою чат-інтерфейсу. Він може узагальнювати зміст, пояснювати складні терміни та відповідати на запитання щодо документа. Це особливо корисно при роботі з юридичними контрактами та іншими складними текстами.
Детальніше
Голова OpenAI - Сем Альтман

Гендиректор OpenAI Сем Альтман визнав, що “золотий вік” компанії минув

Під час сесії "Запитай мене про що завгодно" (AMA) на Reddit Альтман заявив, що OpenAI "опинилася не на правильному боці історії" у питанні відкритого коду. Хоча деякі керівники компанії не поділяють цієї думки, він вважає, що потрібно переглянути підхід до open-source.
Детальніше
Meta

Meta попереджає про можливі “катастрофічні наслідки” майбутніх AI-моделей

У документі під назвою "Frontier AI Framework" Meta визначає два типи AI-систем, які вважає надто ризикованими для випуску: "високоризикові" та "критично ризикові" системи. "Критично ризикові" системи можуть призвести до "катастрофічних наслідків, які неможливо пом'якшити в запропонованому контексті використання". Прикладом такого ризику є AI, здатний автоматично зламувати навіть найзахищеніші комп'ютерні мережі без участі людини.
Детальніше