The New York Times впроваджує інструменти штучного інтелекту в редакційній роботі

The New York Times

The New York Times розпочинає використання внутрішніх інструментів штучного інтелекту, зокрема нового сервісу під назвою Echo, для редагування, створення резюме, кодування та написання матеріалів. Це впровадження супроводжується новими редакційними настановами та навчанням персоналу.

Цей сервіс призначений для створення резюме статей, брифінгів та інших внутрішніх завдань. Крім того, співробітники отримають навчання щодо використання цих інструментів, а нові редакційні настанови заохочують використання ШІ для пропозицій щодо редагування, генерації резюме, промоційних матеріалів та SEO-заголовків. Водночас, ШІ не повинен використовуватися для написання або значної зміни статей. Усі матеріали, створені за допомогою ШІ, мають бути перевірені редакторами та базуватися на достовірній інформації, перевіреній журналістами. Серед інших схвалених інструментів ШІ — GitHub Copilot, Google Vertex AI та API OpenAI (без ChatGPT). Це впровадження відбувається на тлі судового спору з OpenAI та Microsoft щодо ймовірного несанкціонованого використання контенту Times для навчання ChatGPT. Незважаючи на інтеграцію ШІ, The New York Times підкреслює свою відданість журналістиці, створеній людьми, та забезпечує чітке маркування матеріалів, згенерованих за допомогою ШІ.

Схожі Новини
Працівник IT

США викрили масштабну схему КНДР: північнокорейські IT-працівники працювали в американських компаніях під чужими іменами

Міністерство юстиції США викрило транснаціональну мережу, пов’язану з Північною Кореєю, яка роками використовувала фальшиві особистості, щоб працевлаштовувати своїх IT-фахівців у провідних американських технологічних компаніях. Згенеровані кошти, за даними слідства, йшли на фінансування ядерної програми КНДР, а також для викрадення конфіденційних даних і криптовалюти.
Детальніше
Марк Цукерберг

Цукерберг створює новий підрозділ для розробки “суперінтелекту”

Марк Цукерберг оголосив про масштабну реорганізацію підрозділу штучного інтелекту компанії Meta та запуск нового напряму — Meta Superintelligence Labs (MSL). Команда зосередиться на створенні ШІ-систем, здатних виконувати завдання на рівні або краще за людину.
Детальніше