The New York Times впроваджує інструменти штучного інтелекту в редакційній роботі

The New York Times

The New York Times розпочинає використання внутрішніх інструментів штучного інтелекту, зокрема нового сервісу під назвою Echo, для редагування, створення резюме, кодування та написання матеріалів. Це впровадження супроводжується новими редакційними настановами та навчанням персоналу.

Цей сервіс призначений для створення резюме статей, брифінгів та інших внутрішніх завдань. Крім того, співробітники отримають навчання щодо використання цих інструментів, а нові редакційні настанови заохочують використання ШІ для пропозицій щодо редагування, генерації резюме, промоційних матеріалів та SEO-заголовків. Водночас, ШІ не повинен використовуватися для написання або значної зміни статей. Усі матеріали, створені за допомогою ШІ, мають бути перевірені редакторами та базуватися на достовірній інформації, перевіреній журналістами. Серед інших схвалених інструментів ШІ — GitHub Copilot, Google Vertex AI та API OpenAI (без ChatGPT). Це впровадження відбувається на тлі судового спору з OpenAI та Microsoft щодо ймовірного несанкціонованого використання контенту Times для навчання ChatGPT. Незважаючи на інтеграцію ШІ, The New York Times підкреслює свою відданість журналістиці, створеній людьми, та забезпечує чітке маркування матеріалів, згенерованих за допомогою ШІ.

Схожі Новини
Perplexity iPhone App

Apple може придбати Perplexity AI — потенційно найбільша угода в історії компанії

Компанія Apple веде попередні внутрішні переговори щодо потенційного придбання популярного AI-стартапу Perplexity AI, повідомляє Bloomberg. Хоча конкретної пропозиції ще не було, переговори проходять на рівні керівників M&A, включаючи Едді К’ю та Адріана Періку.
Детальніше
Exynos 2500

Samsung запускає 3-нм процесор Exynos 2500 — геймерський і AI-чіп для Galaxy Flip 7

Samsung презентував мобільний процесор Exynos 2500 — найпотужніший чіп компанії, створений за передовим 3-нм техпроцесом з використанням транзисторів GAA (Gate-All-Around). Він поєднує високу продуктивність, енергоефективність і сучасні можливості штучного інтелекту, відкриваючи нові горизонти для мобільних пристроїв преміумкласу.
Детальніше
Фото туманності від найбільшої камери у світі

Найбільша камера в історії показала космос у новому світлі — перші фото від Rubin Observatory

Наукова спільнота отримала перші знімки з найбільшої цифрової камери в історії, встановленої в обсерваторії Віри Рубін. Ці зображення демонструють феноменальні можливості телескопа, який уже в перші 10 годин тестування зафіксував мільйони об’єктів, зокрема галактики, зірки Чумацького Шляху та тисячі астероїдів.
Детальніше