Google запустила “Режим ШІ” у Пошуку: новий рівень взаємодії з користувачами

Google search AI Mode

Компанія Google продовжує вдосконалювати свою пошукову систему, інтегруючи штучний інтелект для покращення взаємодії з користувачами. Нещодавно було розпочато внутрішнє тестування нового режиму під назвою AI Mode, який надає можливість отримувати зведені відповіді на складні багатокомпонентні запити.

AI Mode базується на моделі Gemini 2.0 і призначений для обробки складних запитів, таких як порівняння характеристик товарів, надання порад та уточнення інформації в режимі діалогу. Наприклад, користувач може запитати: “Скільки упаковок спагеті потрібно, щоб нагодувати 6 дорослих і 10 дітей, залишивши добавку?” або “Порівняй вовняні, пухові та синтетичні куртки за утепленням, водостійкістю та зносостійкістю”.

Інтерфейс AI Mode інтегрований у пошукову систему Google, дозволяючи користувачам перемикатися на режим ШІ з верхньої частини сторінки результатів. Після отримання відповіді в цьому режимі Google відображає посилання на пов’язані вебсторінки, а під відповіддю доступний пошуковий рядок, який спонукає користувачів “задати додаткове запитання”.

Наразі невідомо, коли функція стане доступною для всіх користувачів. Її запуск може змінити механіку взаємодії з пошуком, оскільки користувачі отримуватимуть більше готових відповідей без переходу на сторонні сайти, що, своєю чергою, може вплинути на трафік для видавців контенту.

Схожі Новини
ChatGPT 4 Turbo

Нові AI-моделі від OpenAI краще міркують, але частіше «галюцинують»

OpenAI представила нові моделі GPT-4 Turbo з покращеними здібностями до міркування. Вони використовуються в сервісі ChatGPT та мають кращу продуктивність у вирішенні логічних завдань і аналізі складної інформації. Проте з новими можливостями зʼявились і нові виклики.
Детальніше
YouTube Music

YouTube Music отримає функцію вирівнювання гучності: що це і як вона працює

YouTube Music почав тестувати нову функцію під назвою Consistent Volume. Вона автоматично вирівнює рівень гучності між треками, що особливо корисно при прослуховуванні плейлистів, альбомів або міксів, де рівень звуку може значно коливатися.
Детальніше