У Google визнали: Chrome може постраждати без підтримки компанії

Google Chrome

Під час слухань у справі проти Google, менеджер Chrome Паріса Табріз заявила, що понад 90% коду Chromium створено фахівцями Google з 2015 року. За її словами, функціональність браузера тісно пов’язана з іншими продуктами компанії. Про це пише The Verge.

Навіть якщо Google продасть Chrome, компанія все одно буде зацікавлена у підтримці вихідного коду. Проте експерти зауважують: без інтеграції з екосистемою Google Chrome може втратити стабільність та швидкість розвитку.

Також підкреслюється, що Android теж тісно пов’язаний із Chromium, що ще більше ускладнює можливе розділення проєктів.

Ці заяви прозвучали на тлі антимонопольного розслідування, де обговорюється можливість обмеження домінування Google на ринку пошуку та браузерів.

Схожі Новини
Галактика

Астрономи зафіксували галактику, що випромінює руйнівний промінь на іншу

Астрономи виявили дивовижне явище у Всесвіті: одна галактика випромінює потужний руйнівний промінь у бік іншої, розташованої зовсім поруч за космічними мірками. Цей міжгалактичний «обстріл» стався приблизно 11 мільярдів світлових років від нас, тобто майже в ранній період існування Всесвіту.
Детальніше
Професор Майкл Чен

Університет Гонконгу розробляє органи за допомогою 3D-друку з клітин пацієнтів

Вчені з Гонконзького університету (HKU) працюють над поєднанням 3D-друкованих тканин із міні-органами (органоїдами), вирощеними з клітин самого пацієнта. Мета — створення індивідуальних органів для пересадки, насамперед дихальних шляхів для людей з опіками.
Детальніше
Tesla Optimus

Tesla призупиняє виробництво роботів Optimus через проблеми з перегрівом і батареєю

Tesla призупинила виробництво гуманоїдного робота Optimus, незважаючи на заяви Ілона Маска про 10 000 роботів до кінця 2025 року. За даними джерел у китайському ланцюгу постачання, на які посилається видання DigiTimes, компанія стикається з «невирішеними апаратними проблемами» і вимагає переробки ключових компонентів, перш ніж перейти до нового графіку масового виробництва.
Детальніше