WhatsApp додав можливість ділитися своїм екраном під час відеодзвінків

За останні кілька місяців WhatsApp ввів декілька нових функцій, зокрема миттєві відеоповідомлення та можливість використовувати один акаунт на декількох телефонах. А тепер з’явилася ще одна нова функція.

Марк Цукерберг повідомив у Facebook, що користувачі тепер зможуть ділитися екраном під час відеодзвінка в WhatsApp.

Більш традиційні платформи для відеоконференцій, такі як Zoom, Google Meet та Microsoft Teams, давно мали таку функцію, яка виявилася вкрай необхідною, особливо для ділових дзвінків. Так само як і на цих платформах, ділитися екраном в WhatsApp можна, натиснувши на іконку “Поділитися”. Користувачі можуть вибрати конкретний додаток або весь свій екран.

Згідно з TechCrunch, функція ділитися екраном почала випускатися на Android, iOS та Windows Desktop. Розгортання відбувається поступово, тому ви можливо ще не бачите цю функцію на своєму телефоні, але вона буде доступна незабаром.

Додатково WhatsApp ввів підтримку відеодзвінків в режимі Landscape, який, без сумніву, буде зручнішим для того щоб ділитися екраном, ніж існуючий режим Portrait.

Майже 10 років тому Meta придбала WhatsApp та перетворила його на провідний глобальний додаток для обміну повідомленнями, зараз у WhatsApp понад 2,78 мільярда активних користувачів.

Схожі Новини
Google Earth

Google додає історичні знімки Street View у Google Earth

Google оновив Google Earth, щоб включити історичні знімки Street View — раніше доступні лише в Google Maps, тепер їх можна переглядати безпосередньо в Earth. Це нововведення запущено до 20-річчя платформи, дозволяє досліджувати зміни міських і природних ландшафтів як з Bird’s eye, так і на рівні вулиці
Детальніше
Робот Humanoid Apollo - одна з платформ, що підтримуються в робототехніці Gemini.

Google випустив автономну AI-модель для роботів, яка працює без Інтернету

Google DeepMind представив Gemini Robotics On‑Device — автономну модель для керування роботами, яка працює без підключення до хмари. Це серйозний прорив у сфері робототехніки: тепер роботи можуть швидко реагувати на команди, не потребуючи мережевого з'єднання.
Детальніше